<2005 yılında, mimar Ersan ÖKTÜR ve mimar Sevgi Kaya ÖKTÜR tarafından ARTI BODRUM Mimarlık&İnşaat Ltd. Şti’ni kurulmuştur.>

<Bodrum,inşaat,profesyonel,bodrum,Bodrum mimarisi,Mimari,mühendislik,Bodrum mimarları,Bodrum’da yöresel mimari,Bodrum dekoratörleri,Ersan ÖKTÜR,Sevgi Kaya ÖKTÜR,ÖKTÜR>,artı, artı bodrum mimarlık,bodrum mimarlık,artı mimarlık

Hakkımızda

2001 yılında, Bodrum’da, ARTI Mimarlık ismiyle, mimar Ersan ÖKTÜR tarafından, şahıs ofisi olarak kurulan firma, müşterilerinin taleplerine daha iyi cevap verebilmek ve gücüne  güç  katmak  amacıyla,2005 yılında, eşi  mimar Sevgi Kaya ÖKTÜR ile birlikte kurumsallaşma yoluna gitmişler ve ARTI BODRUM Mimarlık&İnşaat Ltd. Şti’ni kurmuşlardır.

Müşterilerine, proje, danışmanlık, dekorasyon ve uygulama hizmeti ile sınırsız seçenekler sunan firmamız,2001 yılından bu yana, sadece Bodrum’la sınırlı kalmayıp, Türkiye’nin birçok köşesinde, seçkin, profesyonel  kadrosu  ve uzman ekipleriyle iddialı çizgisini sürdürmekte, dünya standartlarındaki kalitesi, güvenilirliği ve hizmet anlayışıyla da, sektördeki hak ettiği yeri, almış bulunmaktadır.

Ekip olarak,takım ruhunun önemini anlıyor ve birbirimizden aldığımız ilhamla,çok güçlü bir sinerji oluşturduğumuza inanıyoruz.İşe;inanarak başladık,çizgimizden sapmadan,doğru ve emin adımlarla ilerledik.

Ve bugün;kaliteden estetiğe,fonksiyonel,çağın gereklerine uygun,yöresel motiflere saygılı çözümler üreterek,hızla artan rekabet yarışında,ARTI Mimarlık farkıyla ,haklı yerimizi almış bulunmaktayız.

Bugüne kadar,tasarımın her alanında,özgün ve sıra dışı stili ile sınırsız ve seçkin seçenekler sunan firmamız,bu haklı gururunu sizlerle birlikte yaşadı ve yaşamaya devam edecek.

Hayalini kurduğunuz,şık,zarif ve zevkli mekanlarda görüşmek ümidi ile…

 

MİMARLAR

ERSAN ÖKTÜR

SEVGİ ÖKTÜR

 

FİRMA PROFİLİ (TARZIMIZ)…

Artı Bodrum Mimarlık,müşterilerinin sosyolojik yapısına,zevklerine ve hayat tarzlarına uygun yaşam alanları oluşturmayı hedefleyen, mimari tasarım,uygulama ve danışmanlık firmasıdır.

Artı Bodrum Mimarlık, projenin efektif bir şekilde hayata geçirilebilmesi için gerekli mimari, iç mimari, tüm mühendislik projeleri ve ilgili diğer tüm disiplinlerle olan koordinasyon, fizibilite çalışmaları, şantiye denetimi ve yönetimi ile birlikte kullanıcıya yapının teslim edilmesine kadar olan tüm süreçte hizmet vermektedir.İyi tasarım, iyi uygulamalarla kendini gösterir. Bunun için de,tasarımlarımızın uygulama aşamasını yakından takip ediyoruz.

İlham aldığımız tarzları, öncü ve yenilikçi çözümler sunarak, doğru fonksiyon çözümleriyle güçlendiriyor ve kişiselleştiriyoruz.

Sanatı, yaşam alanına entegre ederek sunmayı amaçlıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her projede yaratıcılığımızı ve hayal gücümüzü,  yaşanılan coğrafyanın kültürüyle birleştirerek daha önce tasarlanmamış olanı sunmak adına çalışıyoruz.

Bizim için her farklı proje, farklı bir yaklaşım gerektirir ve bu da kavramsal bir tutarlılığın geçerli olması gereken bir tasarım anlayışıyla desteklenir.Dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini takip ederek ve farklı örnekleri yorumlayarak,onlara yeni bakış açıları getiriyoruz.

Genel planlama ilkelerinden, imalat detaylarına ve aksesuar seçimlerine kadar, tutarlılık içinde sürdürdüğümüz mekansal tasarımlarımız,bir tavırla gelişir ve sonuç formlara dönüşür.Mekanları planlarken,iç dekorasyonun da nasıl olacağını kurgularız.Temel hedefimiz, eşyaların arkasına saklanmayan bir mimari oluşturmaktır.Bize göre,iyi mimarlık,genelde eşya istemiyor.

Artı Bodrum Mimarlık,kurumsal ve kişisel ihtiyaçları,tasarım ve bütçe dengesinde optimum çözüme ulaştırarak,doğru sonucu üretir.Konsept,tasarım,projelendirme ve uygulama kontrolörlük hizmetleri ile komple bir çözüm ortağı olarak çalışır.

Vizyonumuz, mesleki değerlerden asla taviz vermeden, teknolojik gelişmeleri takip ederek kaliteyi işlerimize yansıtmaktır.

Misyonumuz geçmişte olduğu gibi gelecekte de üstleneceğimiz görevleri çağdaş kalite değerlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak başarı ile tamamlamaktır.

Mekanınız için kapsamlı bir mimari proje çalışması istiyorsanız,aşağıdaki linki tıklayarak,projenizle ilgili formu doldurup,bize gönderin.Böylece,hayalinizdeki mekana ulaşmanız için,daha hızlı destek verebiliriz.

İletişim Formu