OFTON A.Ş (ELYSIUM ADA YALIKAVAK)
YALIKAVAK-BODRUM

Elysium Ada Yalıkavak,Bodrum’un eşsiz yerleşim bölgesi Yalıkavak’ın, Aratepe mevkii’nde,alabildiğine deniz manzarasına sahip,16.270 m2’lik geniş bir arazi üzerinde hayata geçiyor.Arazinin,5800 m2’lik bölümü,konut alanlarına ayrılırken,10.470 m2’lik bölümünde, sosyal alanlar planlanmıştır.

Arazinin en belirgin özelliği,manzaraya paralel ,ince,uzun bir topoğrafya’ya sahip olması.Tüm evler,manzaraya yönlenme kaygısı duymadan,Bodrum’un en güzel perspektifine,denize,yani Bodrum’a açılmaktadır.

Bir proje dile gelse, kendini, daha nasıl anlatabilir ki !!!

Üç ayrı blok’dan oluşan projede,bloklar arası oluşturulan boşluklar,Bodrum’da çok önemli olan,kurander sağlamaktadır.Bu boşluklar,sosyal tesis’den,denize kadar,sirkülasyon olanağı sağlarken,aynı zamanda da,gün ışığının,otopark alanının içine kadar süzülmesine olanak tanımaktadır.

Yeterli sayıda aracın park edebileceği büyüklükte ve her bloğun arkasında planlanan otopark alanı,kapalı oluşunun yanı sıra,evlere ulaşım kolaylığı da sağlamaktadır.

Ev sınırları içindeki strüktürel yapının,doğru konumlanışı,projeye,fleksıbıl özellik katmakta olup,farklı kullanıcılar tarafından da,tercih edilebilir kılmaktadır.